Breitling Bentley B05 World Time Zone Timing Metalowy Pasek zegarka Real Shot

Replica Watches

Dla tych, którzy uważają podróż globalną za żywą sztukę, seria Breitling Bentley jest poświęcona Bentley B05 Unitime.

Światowa strefa czasowa Repliki Zegarków, napędzana ruchem 05 przez Breitling z innowacyjnymi opatentowanymi maszynami, jest certyfikowana przez Szwajcarskie Oficjalne Obserwatorium (COSC) i nie boi się towarzyszyć podróżnym, aby ukończyć wyczyn podróżowania po świecie.

Dzięki dwupłytowemu urządzeniu zegarek ten oferuje niespotykany poziom komfortu, umożliwiając użytkownikowi przeglądanie 24 stref czasowych na świecie w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli użytkownik chce zmienić strefę czasową, wystarczy obrócić koronkę do przodu lub do tyłu w godzinach, aby łatwo dostosować wszystkie ekrany strefy czasowej, a kalendarz można automatycznie dostosować do lokalnej daty. Czas letni (DST) można również wyświetlić na dysku ramki oznaczonym 24 strefami czasowymi reprezentującymi nazwę miasta.

Matowa czarna lub biała tarcza, artystycznie pięknie rzeźbiona z piękną otwartą mapą świata, bardzo kusząca. Pod przezroczystą szafirową powierzchnią wyraźnie widoczny jest precyzyjny ruch samodzielnie wykonanego mechanizmu Breitling Replica Watches, który napędzany jest oscylującym ciężarem unikalnego kształtu koła.

Chronograf Bentley B05 World Time Zone jest dostępny w wersji ze stali nierdzewnej i czerwonego złota z opcjonalną metalową bransoletą, gumowym paskiem, skórą lub skórą krokodyla.

[Parametry techniczne]

Ruch: ruch domowy Breitling 05, certyfikacja szwajcarskiego oficjalnego obserwatorium (COSC), automatyczne nawijanie, 28 800 wysokich częstotliwości drgań na godzinę, 56 łożysk biżuterii, rezerwa mocy na ponad 70 godzin; dokładność synchronizacji 1/4 sekundy, z zegarem akumulacji 30 minut i 12 godzin; strefa czasowa świata; wyświetlanie kalendarza.

Obudowa: stal nierdzewna, 18-karatowe czerwone złoto; wodoodporność do 100 metrów; zakręcana korona; zakrzywiony szafirowy kryształ, dwustronna obróbka przeciwodblaskowa; przezroczysta szafirowa powierzchnia; średnica: 49 mm

Tarcza: królewskie czarne drzewo sandałowe, arktyczna biel.

Pasek / bransoletka: skórzany pasek, pasek krokodyla, gumowy pasek, metalowa bransoletka Speed ​​Racing.

Podsumowanie: Można powiedzieć, że świat tego zegarka jest bardzo prosty w obsłudze, a najbardziej atrakcyjna dla mnie jest czarna lub biała matowa tarcza, która jest bardzo artystyczna i pięknie wygrawerowana z piękną pustą mapą świata, która jest bardzo atrakcyjna . Daj użytkownikowi poczucie świata do dominacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *