Breitling Bentley B06 Timing Zegarki Repliki BENTLEY B06 MIDNIGHT CARBON

Replika Zegarka

Chronograf Breitling Bentley B06 wyróżnia się ruchem Breitling B06 i oryginalnym systemem „30 sekundowej synchronizacji”. Nowy czarny wygląd sprawia, że ​​to klasyczne arcydzieło jest jeszcze bardziej wyjątkowe, z limitowaną edycją 500 sztuk na całym świecie.

Nowa obudowa i ramka limitowanej edycji Replika Zegarka mają satynę i karbonizację o wysokiej wytrzymałości, a ramka jest grawerowana w pięknie grawerowany wzór, inspirowany chłodzącym grillem samochodu sportowego Bentley. Tarcza jest wykonana z czarnej masy perłowej, a błyszcząca tarcza z matowym zegarem akumulacji oraz czerwono-białymi znakami, wyjątkowy kontrastowy wzór zapewnia wyraźny efekt wizualny. Tył tego zegarka został zaprojektowany tak, aby był mocny i charakterystyczny. Przez przezroczystą szafirową obudowę oscylująca postać z kołami 360 stopni jest niezakłócona.

Oprócz fajnego i fajnego designu, ta Zegarki Repliki jest wyposażona w wyjątkowy „silnik” o wysokiej wydajności: automatyczny ruch chronografu Breitling B06 certyfikowany przez Swiss Official Observatory (COSC). Breitling Bentley B06 Chronograph Black Midnight Carbon Edition jest wyposażony w wyrafinowany „30-sekundowy chronograf”, wywodzący się z opatentowanego wynalazku Breitlinga w 1926 r. Centralne wskazówki chronografu można owinąć wokół tarczy w zaledwie 30 sekund. 1/8 sekundy

Zegarek wyposażony jest również w inną globalną ekskluzywną technologię z serii Breitling Bentley Replica Watches: „zmienny obrotomierz” oparty na suwaku pierścienia Breitling. W połączeniu z zegarem można łatwo zmierzyć średnią prędkość, całkowicie niezależnie od czasu, odległości lub prędkości. W porównaniu do tradycyjnych prędkościomierzy, które trwają do 60 sekund, widoczna jest niezwykła wydajność.

Chronograf Breitling Bentley B06 jest dostępny w czarnych kolorach o północy z limitowanym nakładem 500 sztuk, można go używać z czarnym gumowym paskiem z napisem Bentley lub specjalnym gumowym skórzanym paskiem ze skóry aligatora.
Arcydzieło, które doskonale interpretuje czarny urok i kunszt.

[Parametry techniczne]

Ruch: ruch Breitling home B06, szwajcarskie oficjalne obserwatorium certyfikacyjne (COSC), automatyczne nawijanie, 28 800 wysokich oscylacji na godzinę; 47 biżuterii; rezerwa chodu przez ponad 70 godzin; dokładność synchronizacji 1/8 sekundy, z łącznymi licznikami 30 sekund, 15 minut i 6 godzin; wyświetlanie kalendarza.
Obudowa: czarna stal (dostępne 500 sztuk limitowanej edycji); wodoodporność do 100 metrów; zakręcana korona; obrotowa ramka ze strukturą przekładni ze zmiennym obrotomierzem (suwak pierścieniowy); zakrzywiony, dwustronny szafirowy kryształ Antyodblaskowy; przezroczyste szafirowe dno; średnica: 49 mm
Tarcza: czarna masa perłowa.
Pasek / bransoleta: gumowy krokodyl lub gumowy pasek Bentley.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *