Breitling Bentley Super Sports Chronograph Repliki Zegarkow

Repliki Zegarków Szwajcarskich

Precyzyjne zegarki powstają z myślą o samochodach sportowych. Nowa kolekcja limitowanych modeli Bentley Supersports, która łączy wyjątkową wydajność z olśniewającym wyglądem, jest nowym hołdem dla światowej sławy supersamochodu Bentley Continental.

Niezwykła pasja, kolorowa prezentacja.

Zainspirowany sportową Bentley, wyjątkową pasją, super szybką i dynamiczną. Chronograf Breitling Bentley Supercar został zaprojektowany z tarczą na desce rozdzielczej samochodu. Wewnętrzny pierścień skali i skala timera są połączone z olśniewającymi kolorami, podkreślając dynamiczną pasję supersamochodu. Pomarańczowy jest jasny, biały jest elegancki i niebieski, niebieski jest spokojny i mądry, a wszystkie są nowoczesne i kolorowe. Każda limitowana edycja to 1000 sztuk.
Dwukierunkowa obrotowa ramka ze stali nierdzewnej jest starannie wygrawerowana z charakterystycznym dla Bentleya wytłoczonym reliefem na zakrzywionym szafirowym krysztale, który jest bardzo brytyjski o arystokratycznym temperamencie. Na dole tabeli wytłoczony wzór supersamochodu Bentleya i ograniczona liczba są doskonale wyświetlane. Twórca światowych rekordów prędkości na lodzie i najpotężniejszy brytyjski samochód sportowy, Bentley Continental Supercar, składa nowy hołd i honor.

Niezwykła wydajność porównywalna do supersamochodów

W sportowy, wytrzymały i elegancki sposób chronograf Bentley Supercar ma te same wyjątkowe parametry, co Bentley Supercar. Jest wyposażony w automatyczny mechanizm chronografu z uzwojeniem, certyfikowany przez oficjalne szwajcarskie obserwatorium (COSC), który nie ma równoległej dokładności i niezawodności. Wyposażone w oryginalny 60-minutowy zegar centralny Breitlinga, dane czasowe są jasne i łatwe do odczytania, co czyni je niezwykle praktycznym. Dzięki dwukierunkowej obrotowej ramce z przesuwanym pierścieniem i systemem synchronizacji, wyjątkowy „zmienny prędkościomierz” firmy Breitling ułatwia pomiar średniej prędkości samochodu, niezależnie od czasu, odległości i prędkości.
Precyzyjny czas, czytelna konstrukcja, zaawansowane funkcje i łatwa obsługa. Breitling Bentley Repliki Zegarków Szwajcarskich super samochód sportowy, może zaspokoić potrzeby precyzyjnego pomiaru czasu w sportach ekstremalnych, jest zdecydowanie super Replika Zegarka dla super samochodu sportowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *