Gwarantowana dokładność czasu podróży

Niektóre części wewnątrz zegarka mechanicznego można łatwo namagnesować, a namagnesowanie często prowadzi do awarii. Celem funkcji antymagnetycznej w zegarku jest poprawienie dokładności, przeciwdziałanie zakłóceniom, zmniejszenie tarcia, pochłanianie wstrząsów oraz polepszenie doświadczenia i przyjemności użytkownika. Dzisiaj Watch House zaleca wszystkim trzy zegarki przeciwmagnetyczne, aby każdy zrozumiał znaczenie antymagnetycznego.
zegarek z czarną tarczą Rolex Replika
Obejrzyj szczegóły: 15 000 Gauss Rolex Podróbka, to pierwszy na świecie w pełni antymagnetyczny zegarek, który może wytrzymać wielkość magnetyczną do 15 000 Gaussów, w tym czasie był największy na świecie, chociaż istnieją marki, które twierdzą, że przekraczają pojemność magnetyczną tej ilości magnetycznej, ale czy Nie można przekroczyć Omega jest nieznany. Czarna pionowa tekstura „Teak Concept” z żółtymi cyframi na drobnym kółku doskonale uzupełnia unikalny wskaźnik ogona pszczelego, powszechnie znany jako „szerszeń”. Przykręcana korona zapewnia bezpieczeństwo i szczelność obudowy oraz jest wodoodporna do 150 metrów. Ten Replika Rolex jest wyposażony w samozwijający się ruch antymagnetyczny współosiowego wychwytu Omega 8508, który zapewnia stabilny i długotrwały dokładny czas podróży oraz zapewnia 60-godzinną rezerwę mocy.
Zegarek inżyniera IWC Zegarki Rolex Podróbki
Obejrzyj szczegóły: Replica Watches Komentarze: Seria inżynierów IWC była pierwotnie profesjonalnym zegarkiem narzędziowym, a jedną z jej głównych cech jest to, że ma wewnętrzną obudowę antymagnetyczną, która chroni ruch przed polami magnetycznymi. Ten zegarek inżynieryjny z serii IW323902 jest wyposażony w miękką żelazną obudowę chroniącą ruch przed zakłóceniami magnetycznymi, jest wodoodporny do 120 metrów i jest bardzo standardową konfiguracją zegarka z serii inżynierskiej. Przyciągające wzrok otwory w szklanej ramce pochodzą z projektu projektanta zegarków Jero Zunda. Zegarek jest wyposażony w mechanizm samozwijania, który zapewnia 42 godziny rezerwy mocy po pełnym uzwojeniu. Seria inżynierska jest znanym profesjonalnym zegarkiem o wysokiej skuteczności antymagnetycznej, tradycja ta została przekazana i nie uległa zmianie.
Podsumowanie: W przypadku zegarków mechanicznych funkcja antymagnetyczna jest nadal bardzo przydatna, na zegarek wpływa bezpośrednio czas podróży magnetycznej. Zegarki zalecane dziś wszystkim są stosunkowo dobrą wydajnością w tej marce. Dziś nadal istnieje kilka marek Replika Zegarka z funkcjami antymagnetycznymi i mam nadzieję, że w przyszłości zobaczę więcej i lepsze zegarki antymagnetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *