Hublot Replika oficjalnie przyjmuje technologię blockchain

Repliki Zegarków

„Stawanie się pierwszym, wyjątkowym i innym” to przekonanie szwajcarskiej marki zegarków HUBLOT, która zawsze jest pionierem w nadążaniu za innowacyjnymi technologiami i trendami społecznymi. Dziś marka po raz kolejny demonstruje „sztukę integracji” poprzez działanie. Z okazji dziesiątej rocznicy technologii blockchain, Hublot wprowadził tę limitowaną edycję Hublot Replika, aby wyrazić hołd dla tego innowacyjnego ruchu.

W dniu 6 listopada 2018 r. Hublot wydał ceremonię uruchomienia w Hongkongu, aby uruchomić Hublot BigBangMeca-10P2P Repliki Zegarków. Dyrektor generalny Hublot, Ricardo Guadalupe, uczestniczył w tym wydarzeniu i był świadkiem kamieni milowych procesu digitalizacji Hublot z udziałem gości z różnych środowisk.

Limitowana edycja zegarka BigBangMeca-10P2P stanowi kontynuację innowacyjnego projektu serii BigBang i zawiera technologię blockchain. Zegarek wyposażony jest w 45-milimetrową kopertę wykonaną z czarnej ceramiki w sprayu i wyposażoną w mechanizm własnej produkcji HUB1201 z rezerwą mocy do 10 dni.

Ponieważ każda ramka Replica Watches ma specjalny numer grawerowany na zewnętrznej krawędzi, każdy z 210 zegarków jest wyjątkowy. Ponadto niebieska intarsja skóry cielęcej z czarnym gumowym paskiem jest inspirowana siecią blockchain, która jest hołdem dla technologii blockchain z połączonymi wzorami elektronicznych zacisków.

W restauracji na świeżym powietrzu na najwyższym piętrze, z widokiem na latarnie w środkowych Chinach w Hongkongu, starannie zaprojektowana scena wydarzenia Hublot jest pełna futurystycznych, ciemnoniebieskich i połączonych linii w kolorze białym, podkreślających temat technologii. gospodarka informacyjna odzwierciedlająca ten sam pomysłowy design co nowy zegarek. . Goście muszą przejść przez kolorowe tunele i cieszyć się centralnym interaktywnym wyświetlaczem, aby poznać cyfrową przestrzeń prowadzoną przez Hublot. Po przesłaniu zaproszenia elektronicznego goście mogą cieszyć się nowym zegarkiem BigBangMeca-10P2P, który zyskuje głębokie zrozumienie kamieni milowych w rozwoju technologii blockchain w ciągu ostatnich 10 lat oraz historii zegarmistrzostwa Hublot. Ponadto goście odwiedzą również dwa obszary ekspertyz: pierwszy obszar ekspertyzy prezentujący przyszłą koncepcję sprzedaży detalicznej Hublot, sklep Hongkong Hublot stanie się pionierem w branży luksusowych sklepów detalicznych; Drugi obszar wiedzy specjalistycznej pokaże nową usługę Hublot: klienci mogą zarejestrować się jako członkowie Hublot Club po prostu za pomocą WeChat. Oprócz ekskluzywnych ofert mogą również rozmawiać ze specjalistami ds. Produktów w czasie rzeczywistym, aby dowiedzieć się o najnowszych produktach, najnowszych trendach w markach i działaniach partnerów. Najpierw poznaj i zamów limitowaną wersję Replica Watches i znajdź lokalizację pobliskiego sklepu firmowego.

Ricardo Guadalupu, dyrektor generalny Hublot, powiedział: „Technologia Blockchain jest rewolucyjnym i innowacyjnym ruchem technologicznym, tak kreatywnym jak Hublot, który zmienia sposób rozwoju branży. Ta technologia o pionierskim duchu jest najbardziej poszukiwaną technologią na świecie i na pewno przyniesie nieskończone możliwości w różnych dziedzinach i spowoduje szokujące zmiany w różnych branżach. Zegarek BigBangMeca-10P2P łączy szwajcarskie kunszt i technologię cyfrową, co jest niewątpliwie „najlepszym przykładem sztuki fuzji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *