Przewodnik po zakupach luksusowych zegarków w Pekinie

Niedawno otwarto dzielnicę zegarków i zegarów China World Trade Center. Brat Replica Watches powiedział mi o tym. Jako osoba, która co weekend robi zakupy z żoną, znam wszystkie główne centra handlowe w Pekinie. Dzięki temu skupię się na wprowadzeniu kilku ważnych luksusowych centrów handlowych w Pekinie.
 Istnieją głównie trzy luksusowe centra handlowe / dzielnice biznesowe w Pekinie. Z zachodu na wschód wzdłuż ulicy Chang’an znajdują się Wangfujing, Guomao i SKP. Te trzy dzielnice biznesowe są koncentracją luksusowych centrów handlowych w Pekinie. Nazwa luksusowego Ole to Badaling Ole. Pozwól mi porozmawiać o sytuacji tych 3 dzielnic handlowych / centrów handlowych.
1.SKP

Beijing SKP
 SKP jest jednym z najlepszych centrów handlowych w Pekinie, a nawet w kraju, szefem luksusowych centrów handlowych w Pekinie. Najpierw nazywał się Shin Kong Tiandi, a później zmienił nazwę na SKP. Najpotężniejszą częścią SKP jest to, że jest duży i kompleksowy i skupia prawie wszystkie główne luksusowe marki pierwszego i drugiego poziomu w tym centrum handlowym. I są punkty i rabaty przez cały rok.
 
Przede wszystkim SKP jest jednym z najbardziej skoncentrowanych centrów handlowych luksusowych marek w Pekinie. Prawie większość luksusowych marek, ubrań, butów, toreb, zegarków pierwszego i drugiego poziomu można zobaczyć w SKP. Jednym z głównych powodów, dla których SKP jest całkowicie otwarte dla innych centrów handlowych, jest to, że w SKP prawie nie ma masowych marek konsumenckich. Dlatego wszyscy ludzie, którzy przychodzą na SKP na zakupy, mają określone warunki ekonomiczne. Pod względem zegarków, oprócz PP i RM, SKP ma inne główne marki zegarków i jest najbardziej skoncentrowanym centrum handlowym w Pekinie.

SKP i China World Trade Center, SKP i China World Trade Center są połączone przez B1, co jest bardzo wygodne.
 
SKP ma wiele działań. Po wykonaniu czynności otrzymasz tysiąc lub dziesięć razy więcej punktów. Rabaty, jeśli powrócisz do tysiąca razy, to bezpośrednie kupony, które można wykorzystać na gotówkę. Punkty SKP można również wymienić na pieniądze, 10 000 punktów za 30 juanów, można bezpośrednio wydać w centrum handlowym. Preferencyjna siła. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​kupony i punkty SKP są najbardziej opłacalnym sposobem kupowania kosmetyków. Ponieważ kosmetyki mają stosunkowo niską cenę, możesz użyć zwróconych kuponów, aby je kupić bezpośrednio. Kosmetyki są materiałami eksploatacyjnymi dla dziewcząt i są używane codziennie. Ubrania i buty w SKP zaczęły się od około 2000 lub 3000 juanów. Możesz więc kupić kosmetyki dla swojej żony lub dziewczyny.
 
Ogromna zaleta SKP powoduje również pewne problemy, to znaczy, że jest wielu ludzi. Gdy tylko centrum handlowe będzie tysiąc razy wracało do dziesięciu razy, będzie to byk, a East Fourth Ring Road i Huamao Bridge zostaną porzucone. W krótkim czasie wejście i wyjście zajęło 20 minut i pół godziny. SKP całkowicie „kontroluje” sytuację na drodze na czwartej obwodnicy Wschodu. Więc mam doświadczenie, że kiedy idę do SKP rano, wiele osób śpi leniwie w weekendy rano, ale niewiele osób rano.

  1. Wangfujing

Wangfujing, Pekin Zdjęcie pokazuje centralny obszar Wangfujing.
 Wangfujing to jedno z moich ulubionych miejsc do odwiedzenia. Jednym z powodów jest to, że parkowanie nie kosztuje.
 W odróżnieniu od SKP, Repliki Zegarków i luksusowe towary Wangfujing są rozproszone w kilku centrach handlowych Wangfujing. Są to Oriental Xintiandi, Wangfu Central, APM i Intime in88 obok deptaka, Macau Center i The Peninsula Beijing.
 
Dongfang Xintiandi to centrum handlowe w Wangfujing. Dongfang Xintiandi ma wiele znanych marek zegarków, takich jak Hublot, Omega, Piaget, Tag Heuer, Montblanc, Jaeger-LeCoultre, Blancpain, Jacodello. I jest sklep Seiko GS. Oprócz zegarków istnieją również marki modowe, takie jak Repliki Zegarkow, Zegarki Repliki, Repliki Zegarków Szwajcarskich i Replica Watches, więc możesz także kupić ubrania i buty. Ponadto w Dongfang Xintiandi znajduje się wiele restauracji, a także kino. Plus najlepsze jest to, że punkty członkowskie można wymieniać na kupony parkingowe, które można wymieniać za darmo na długi czas. Więc przez cały dzień jedząc i oglądając film bez opłat parkingowych. Bardzo fajnie Więc kiedy idziesz do Wangfujing, musisz zatrzymać się w Xintiandi.
 
发送反馈
历史记录

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *